Loading...
O MNIE 2019-03-12T15:41:10+00:00

Łukasz Płoszajski – aktor i mentalista. W autorskim programie Haker Umysłu dostępnym na kanale You Tube zaprezentował swoje niesamowite zdolności, dzięki którym potrafi poznać najskrytsze myśli zupełnie obcej osoby, oraz kontrolować jej umysł. Występy artysty budzą niepowtarzalne emocje, a sam Łukasz mówi o sobie, że jest psychologicznym iluzjonistą.

Efekty, które prezentuje osiąga wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii, sugestii, mowy ciała, hipnozy i innych nauk kognitywnych. Dzięki mieszance tych technik sprawił między innymi, że kobieta zapomniała własnego imienia, odgadł numery PIN do kart płatniczych spotkanych na ulicy osób, oraz rysunek w zamkniętej kopercie.

Dzieki Łukaszowi Ryszard Rembiszewski trafił swoją pierwszą w życiu 6 w Lotto a Dorota Wellman doświadczyła zjawiska telepatii podczas jego wizyty w studio Dzień Dobry TVN. A to dopiero początek… Prywatnie Łukasz jest marzycielem, sceptykiem i racjonalistą. Uwielbia gotować, łowić ryby i grać w gry. Nie znosi natomiast brukselki, bałaganu i budzić się przed 7 rano