Loading...
EVENT SHOW 2019-07-09T09:34:00+00:00

Wszystkie firmy szukają nowych rozwiązań, które mają wpłynąć na ich wizerunek, kontakt z klientem i współpracownikami. Łukasz jak nikt rozumie ludzi. Potrafi czytać ich myśli, zachowania, oraz jest w stanie przewidzieć ich decyzje. Jeśli szukasz atrakcji dla swojej firmy podczas kolejnego eventu, szkolenia, konferencji skontaktuj się natychmiast żeby dowiedzieć się jakie rozwiązania zaproponuje mentalista żeby spełnić twoje oczekiwania .

Od Łukasza : Cześć. Cieszę się, że odwiedziłeś moją stroną. Z pewnością znasz to uczucie kiedy czas goni a Ty wciąż nie wiesz czym skraść serca swoich gości i przedstawić samego siebie i swoją firmę w wyjątkowy sposób. Oto powód dlaczego do każdego klienta podchodzę indywidualnie tak aby jak najlepiej zrozummieć jego oczekiwania i zaproponować najlepsze rozwiązania, które zapewnią nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale spełnią również wszystkie twoje plany wizerunkowe i motywacyjne. Z tego też powodu kiedy czytam ludzkie myśli nie dotykam faktów, których uczestnicy mogliby się wstydzić lub które mogłyby wprawić ich w zakłopotanie. Nie odgaduję również niczego o czym każdy może się dowiedzieć z ich Facebooka lub strony internetowej.

Szukasz nowych rozwiązań biznesowych?
Chcesz żeby Twój event, konferecja, szkolenie odniosło sukces?
Zastanawiasz się gdzie można znaleźć produkt, o kórym wszyscy będą mówić latami?

 
{"popup_fix":"false"}

Haker Umysłu event show to pokaz, który angażuje do działania zarówno wszystkich gości jak i pojedyncze osoby. Może stać się uzupełnieniem wielogodzinnych prezentacji jak i wstrzyknąć zastrzyk nowej energii, poprawić stan psychiczny delegacji lub przełamać pierwsze lody z nowymi kontrahentami. Przecież zależy Ci właśnie na tym żeby klienci robili interesy właśnie z Tobą. Wspólnie możemy stworzyć wydarzenie wypełnione mocą niczym świat Gwiezdnych Wojen. Wybacz jeśli muzyka z tego filmu będzie Ci dziś chodzić po głowie przez resztę dnia…

Zapraszam do kontaktu.

Pokazy m.in. dla: